Harmonizace těla a čaker Jyoti

Jyoti je prastará léčebná a harmonizační technika vycházející z Indie, je v mnoha ohledech podobná léčení Reiki.

Při praktikování Jyoti z milosti Mistrů se člověka stává nástroj, kanál Boží energie, která je pak cílenými a postupnými kroky vedena buď do těla vlastního či klienta, nejprve dochází k odstranění nechtěného, později k doplnění Božské energie, tělem se prochází po částech, různými orgány, v těle fyzickém a i aurickém. V technice se využívají i mantry, v níž je terapeut zasvěcen.

Veškerá péče probíhá v souladu s Božím plánem, tak aby nebyl narušen vývoj Duše. 

Má esoterická cesta vlastně začala Reiki různých typů i stupňů a byl to úžasný startovní můstek, čím více jsem byla přiblížena k józe, hinduismu, Indii tím méně pro mne Reiki bylo součástí života, řekněme, že vnímám, že u mne svůj úkol už naplnilo. Ale stále mi  v takové mozaice nástrojů a technik něco podbného scházelo. Tak jsem pocítila pocit správnosti a velké radosti, když mi byla dána možnost naučit se techniku podobně působící, ale mé osobní cestě bližší a to je právě Jyoti.

 

Terapie Jyoti je propojena do celostního systému léčení a harmonizace s vyuzítím dalších terapeutických nástrojů na ladění čaker skrze speciální krystaly, aromaterapii a muzikoterapii s tibetskými mísami a koshi zvonky.

V případě potřeby je doplněna těz reflexologií ruky či nohy.

Jedná se o ošetření, kdy klient relaxuje na lehátku. Zahrnuje krátké povídání s dalšími doporučením.

 

Doba trvání 60 minut

Cena 800,-

 

Why healing crystals might make some people feel better - WHYY