Články

1.11.2020 startuje 1. Projekt Mantra

Milí přátelé jógy,

už přes půlroku Vám chci představit Projekt Mantra - 40ti denní mantrování. Na jaře do toho skočil covid, léto jsem si říkala, že si dáme volnější a teď zase covid. Nejprve jsem chtěla Vám tento projekt představit osobně, ale teď si říkám, že kdy jindy potřebujeme více opečovat a vhodně směřovat svou mysl než nyní. Tuším, že osobní setkání budou až po Novém Roce a tento projekt by nám mohl pomoci se udržet v kontaktu mimo YouTube lekce jógy.

Je to velmi snadné a v úplném základu nepotřebujete vůbec nic. Kdo by se do mantrování rád ponořil hlouběji, tak je fajn mít vlastní korálky Mala (mám jich pár doma k prodeji). Ale opravdu nejsou nutné.

Projekt mantra je dalším střípkem krásné jógové mozaiky, pokud Babajiho Pozdrav Slunci opečovává zejména tělo, tak Projekt mantra můžeme vnímat jako hlavního pečovatele o naší mysl, vede pozornost od mysli k srdci. Když jsem poprvé tímto projektem prošla, mým největším přáním bylo ho předávat dál, aby i ostatní měli možnost prožít účinek této jednoduché, ale tak hluboké techniky. 

 

ZAČNĚTE ODŘÍKÁVAT MANTRU

Project Mantra je bezplatně vedený program, který Vám během 40 dnů pomůže vytvořit snadnou a přitom velmi účinnou každodenní duchovní praxi. Je ideální pro začátečníky, kteří potřebují jednoduchý, ale účinný nástroj pro ztišení mysli, otevření srdce a vytvoření si pozitivního návyku, kdy si každý den uděláte čas k propojení se s Božstvím.

Project Mantra je naší meditační praxí s mantrou. Může ji praktikovat každý, kdykoli a kdekoli, včetně dětí. Jednoduché každodenní opakování mantry vás zavede hlouběji do krásy a tajemství odříkávání Božího jména. Tato praxe má největší sílu, když každé opakování mantry proměníte v modlitbu vycházející ze srdce.

Při krátkém 20 minutovém videu Vám vysvětlím všech potřebné a dá vám jednoduchý návod, jak ve třech krocích s tímto programem začít. Toto video bych zájemcům poslala ve čtvrtek či v pátek a samotná praxe začne v neděli 1.11. - jak krásné datum a skončí za 40 dnů.

Jediné co by bylo fajn mít WhatsUp, tak abych mohla vytvořit komunikační skupinku, kam budu vše posílat a můžeme být v kontaktu.

Kdo se bude chtít ke mne připojit, stačí napsat! 

Kdo by rád své vlastní korálky k odříkávání mantry, tak ráda pošlu přes WhatsUp foto dostupných a pak si je můžete vyzvednout u mne doma. 

JEDNODUCHÝ A SILNÝ

Přesměrujte svou mysl

Zpívání manter je účinný způsob, jak ovládnout neklidnou mysl. Pravidelným opakováním se mysl naučí zaměřovat svoji pozornost na něco pozitivního jako jsou Boží jména, namísto toho, aby naše myšlenky zaměstnávalo neustálé posuzování. Mantry se používaly po tisíciletí v každé duchovní tradici a jsou předchůdcem dnes populárních afirmací.

Otevřete své srdce

Síla mantry se neskrývá v jejím významu, ale v její vibrační frekvenci. Nejsilnějšími mantrami jsou nadčasová sanskrtská jména Božstev. Každá slabika vytváří vibraci, která probouzí a manifestuje některou z božských kvalit jako je klid, odvaha, láska, soucit a přijetí. Tajemství odříkávání manter spočívá v tom, že je vyslovujete s láskou a oddaností, protože jen tak otvíráte své srdce, zvyšujete vibrace a můžete prožít Boží lásku.

Vypěstujte si pozitivní návyk

Aby transformační síla vaší praxe vyvolala trvalý posun ve vašem vědomí, je k tomu zapotřebí doba 40 dní. Během této doby si možná povšimnete, že se na život začínáte dívat mnohem pozitivněji, jste více soustředění, více si uvědomujete sami sebe a méně posuzujete sebe i okolí.

Zpět