Aroma oleje

Nabízím možnost namíchat aroma oleje, spolupracuji s českou značkou Nobilis Tilia či Bewit a jejich esenciálními oleji i dalšími výrobky.

 

Každá aroma lahvička je složená:

  • z nosného oleje v poměru tří různých olejů:

- sezamového (pomáhá při péči o pokožku zmírňovat dopady nepříznivých vnějších vlivů. Zmírňuje negativní působení stresu, zjemňuje viditelné projevy předčasného stárnutí, pokožku revitalizuje a hydratuje)

- mandlového (zklidňuje a účinně ošetřuje suchou, popraskanou a šupinatou pokožku. Díky svým vlastnostem se stal nejpoužívanějším masážním olejem v aromaterapii. Obsahuje množství vitaminů včetně alfa-tokoferolu, přírodního antioxidantu, a také nenasycenou mastnou kyselinu olejovou, která pokožku zvláčňuje a vyživuje)

- jojobového (jojobový olej se svým složením velmi podobá přirozenému kožnímu mazu, proto se do pokožky snadno vstřebává a šetrně reguluje její vlhkost. Prospívá všem typům pleti – z mastné odstraňuje přebytečný maz, suchou vydatně zvláčňuje a citlivou zklidňuje. Navíc podporuje její pružnost a zároveň ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy)

  • esenciálního oleje - dle naší konzultace na míru vám, jako léčivý a harmonizační nástroj
  • minerálního kamínku doplňující léčivé téma
  • energetického naprogramování

 

Oleje lze namíchat v několika možnostech:

  • skleněná lahvička s kapátkem 30ml              za cenu 290,-
  • skleněná lahvička s kapátkem 10ml              za cenu 160,-
  • skleněná roll on lahvička s kuličkou 10ml         za cenu 160,-
  • skleněná roll on lahvička s kuličkou 5ml          za cenu 100,-

 

Oleje lze míchat dle aktuálního stavu či chronických témat (zažívání, bolesti hlavy, svalů, psychická pohoda, respirační onemocnění). Či oleje pro témata jednotlivých čaker.

 

Mým oblíbeným tématem jsou oleje pro cyklické ženy v různých fázích cyklu: 

Speciálně namíchané a naprogramované oleje podporují vaše tělo i duši ve všech 4 fázích vašeho cyklu. Pomohou vám si jednotlivé fáze užívat opravdu v pohodě a radosti. Mnohé ženy navíc udávají, že jim oleje pomáhají s menstruačním nebo ovulačním napětím a bolestmi!

Jak možná víte, menstruační cyklus je složen ze 4 fází (dynamická fáze je spojena s archetypem Dívkyovulační fáze s archetypem Milenkypremenstruační s archetypem Královny a menstruační fáze s archetypem Vědmy, každá z nich v nás zesiluje jiné duševní schopnosti a emoční kvality. Mění se naše intuice i fyzická síla, naše zesílené schopnosti a dovednosti, náš náhled na svět i vztahy k lidem – a my jako ženy máme jedinečnou možnost tyto zesílené dary pozitivně využívat, abychom plně realizovaly svůj potenciál a respektovaly své měnící se potřeby.

Ne vždy se nám to ale v současném rychlém a někdy taky stresuplném světě daří, a tak se v některých fázích necítíme úplně samy sebou nebo vnímáme, že nenaplňujeme potřeby spojené s danou fází, a výsledkem je rozladění, rozmrzelost, únava, nespokojenost – a někdy dokonce i deprese nebo bolest fyzického těla.

Aroma oleje pro Cyklické ženy vám pomáhají se spojit s vámi samými, s vaší fází i s vaším ženstvím. Mám zkušenost nejen s nejen psychickou úlevu, ale i uvolnění fyzické při bolestivé menstruaci, premenstruačních křečích nebo bolestivé ovulaci!

 

Pokud nechcete oleje na jednotlivé fáze, mohu namíchat univerzální ženský olej.

Pro ženy jež nemenstruují mohu namíchat olej pro životní fázi Čarodějky, tedy pro období menopauzy.

A další možností je i olej Menarché, tedy olej pro dívky v období první menstruace, v životním období Panny!

 

 

Olej pro dynamickou fázi (Dívka):

Olej „Dívka“ podporuje rovnováhu v přijímání a dávání, posiluje osobní pravdivost a strukturu v činnostech, přivádí nás do kontaktu s vnitřní silou, sebejistotou a stabilitou.

Obsahuje 6 esenciálních olejů a perlu.

Afirmace: „Jsem sebevědomá a plná energie!“

Olej pro ovulační fázi (Milenka):

Olej „Milenka“ podporuje radost a vděčnost za život, sebelásku a sebedůvěru, harmonizuje emoce, podporuje ženství, mateřství a sexuálně posiluje.

Obsahuje 6 esenciálních olejů a malachit.

Afirmace: „Jsem krásná a pečující, užívám si život!“

Olej pro premenstruační fázi (Královna):

Olej „Královna“ pracuje s podvědomím, pomáhá uvolnit a pochopit hluboké strachy a zklidňuje silné emoce, ulevuje při napětí a úzkosti. Podporuje naši tvořivost a nové nápady.

Obsahuje 6 esenciálních olejů a růženín.

Afirmace: „Jsem velmi kreativní a mám skvělé nápady!“

Olej pro menstruační fázi (Vědma):

Olej „Vědma“ přivádí tělo k odpočinku a reflexi během naší menstruační fáze. Uvolňuje potlačené city, očišťuje mysl, vede nás k intuici a povzbuzuje k opouštění starého a k otevření se osobním změnám.

Obsahuje 6 esenciálních olejů a ametyst.

Afirmace: „Jsem moudrá, plná klidu a dopřávám si odpočinek!“