Představ si samu sebe, jak stojíš na cestě. Chceš jít dál, ale něco tě drží. Už vykračuješ a stejně tě to stáhne zpět na místo. Nebo se zdráháš? Nemůžeš pokračovat, dokud to nepustíš. Stále se ohlížíš dozadu a přemítáš, jaké to bylo (bude), co když tohle (ne)nastane, proč se to stalo, mohla jsem to udělat jinak?

Možná to nevnímáš, ale je to destruktivní síla, která má nad tebou moc. Je čas poznat zdroj toho, co tě drží. Všechny věci mají svůj počátek, střed a konec. Pochopení, odpuštění a uctění původního příběhu ti umožní dát svému životu nový směr. Transformovat se ze staré formy do nové.  

Co ti může pomoci rituál uzavřít?

Období velkých přechodových změn – těhotenství, porod (i mnoho let zpět), císařský řez, operace, ztráta někoho blízkého, rozvod, rozchod, první menstruace, menopauza, stěhování, propuštění z práce. Uzavírám bolestivé vzpomínky a zranění, zacyklení se v určité situaci nebo vztahu, stará omezující přesvědčení a strachy, rodové záležitosti. Možností je mnoho.

Jedná se o velmi silný přechodový rituál. V jeho průběhu vše prochází přes tělo jemně, šetrně a hluboce. Dosedání rituálu může trvat několik dnů i týdnů.

Průběh

  • sdílení tématu k uzavření 
  • rituální koupel nebo vaginální napařování
  • masáž celého těla
  • uzavírání pánve a celého těla pomocí rebozo šátků

Pokud si nejsi jistá, zda by ti tato technika mohla pomoci ve tvém tématu, můžeme to spolu předem zkonzultovat.

Rituál provádím s mou kolegyní, jsme tedy na péči o vás dvě.