Obchod

Mnoho z Vás se mne na lekcích ptalo, odkud mám ty pestrobarevné, příjemné legíny, náramky z kamínků a jíné "jógové" doplňky. Tento Váš zájem ve mne probudil nápad nějaké věci nabídnout i k prodeji, tak jsem na přelomu podzima a zimy začala sbírat nápady na zboží, které by se Vám mohlo líbit.

Internetová nabídka jógových doplňků je obrovská, přijde mi však, že jakmile nějaké legíny či šperk označíte magickou formulkou "Jógové" tak se cena rovnou násobí 5x a to nepřeháním, věřte mi, mám ten trh po těch letech dobře zmapovaný a pár takových kousků mi doma leží. Některé z nich možná ceně odpovídají, ale většina ne. Většina eshopů prodavá zboží nakoupené přes Aliexpress u čínských dodavatelů a pak pěkně cenu upraví trhu, nekteré více nektěré méně úměrně. Ale to je jistě každého volba.

Já se rozhodla pro nakoupení zboží, které mám na sobě ozkoušené, je za milou cenu.

V nabídce budou legíny, nejedná se o leginy z biobavlny šité doma na stroji, ty by opravdu stály 2tisíce, jde o leginy s veselými potisky, většinou z bambusového polyesteru, nejedná se o žadné takové ty lesklé, ale spíše matné a vážně příjemné.

Dále pak najdete v nabídce šperky, až na pár vyjímek půjde o mnou vytvořené náramky z různých minerálů, z různých dřev na pružince. Bude možné udělat náramek i na míru, s využitím komponentů, které si sami vyberete ať uz podle vzhledu, nebo podle lečivých vlastností dřev a minerálů.

Takovu perličkou budou opět i meditační  japa maly /korálky tvořené 108 korálky určené pro meditační praxi/ - ohledně jejich využití můžete juknout semky , kde je lépe popsána technika, kde se japa maly dají využít. Avšak na vytvoření japa maly je třeba dosti času i pečlivé soustředění,  neb je do každého uzlíku vložena příslušná mantra. Též i maly budou možné udělat na míru každému z Vás.

A prozatím poslední produkty obchůdku budou vonné tyčinky, mám je přímo od dodatele z Indie, kolikrát mají krabičku i pomluchlanou z té dlouhé cesty, ale věřte mi nesou úžasnou vůni, energii i příběh.

Vytvořit internetový obchod nechci, ráda bych, aby vybíraly Vaše ruce jako prodloužení srdce, né oči.

 

Jinak ráda poradím i při výběru pomůcek k józe, podložek či jiných - neváhejte mne kontaktovat.

 

Ukázku náramků najdete na FB