Individuální setkání s jógou

Individuální setkání s jógou je časem pro Vás a podle Vás.

Mohou být vedena v mém domácím prostředí, v YOGAJA nebo i u Vás doma.

Je vhodné pro ty, kteří s jógou zatím nemají žádné zkušenosti, vyhovuje jim osobnější přístup, nemají rádi velkou skupinu a hromadné lekce. Stejně tak je přínosné i pro ty, jež po cestě jógy již kráčí, kteří touží prohloubit svou praxi, zažít cvičení jógy a ásan s přímou asistencí lektora, jehož dotyk Vám může pomoci proplout do jiných úrovní ásanové praxe. Jóga s přímou asistencí se stává časem, kdy je lektor v neustálém kontaktu s praktikujícím, vede ho do krajních, ale pohodlných a bezpečných úrovní ásan, jeho působení jde však mnohem dál než v úrovni fyzického těla, do hloubky energetické výměny a harmonizace.

Individuální setkání lze poskládat ze všech technik, které mi bylo dáno se naučit, minimální délka je 45 minut a lze toto setkání, pokud to jeho náplň umožňuje, sdílet ještě s někým dalším.

 

Náplň individuálního setkání s jógou:

  • Jóga terapie assist

Jedná se o setkání tzv. jeden na jednoho, lektor je zde méně lektorem, více průvodcem.

V této terapii najdete méně teorie, více praxe a prožitku.

Jóga terapie s asistencí je složena z na míru vytvořených ásan, v nichž lektor/průvodce je v neustálém kontaktu s praktikujícím,  každá ásana je tak prožívána jako tanec, na mentální úrovni lektor/průvodce praktikuje stejné ásany a tudíž nejen do nich fyzicky dopomáhá, ale svou zkušeností prohlubuje prožitek praktikujícího. Sdílejí tak prožitek na fyzickém těle skrze sladěný dech, tak, aby terapie prostoupila do všech úrovní Vašeho Bytí. Lektor/průvodce je nástroj Vyšší vůle a tak skrze něj probíhá harmonizace na všech hrubějších i jemnějších tělech.

Jedná se o techniku dynamické meditace, která je zakončena relaxací s masáží hlavy a obličeje, dlaní a chodidel. 

Délka 60min i 90min.

 

  • Vytvoření individuálního plánu jógové praxe

Individuální plán jógové praxe je postaven na pohovoru s Vámi, zjištění Vašich potřeb, Vašich časových možnosti, dále pak na mé diagnostice těla, zjištění míry flexibility, nerovnováhy a společné vytvoření plánu Vaši praxe, kterou se naučíme.

Tento plán nemusí být jen v rovině ásan, ale lze do něj zakomponovat všechny techniky, mantrování, meditace, mudry, motivační programy pro změnu myšlení atd.

Cílem je naučit Vás to, co Vám dává smysl a odnést si to domů k vlastní praxi.

Délka 60min i 90min.

 

  • Jivamukti Spirituální Bojovník

Možnost naučit se celou tuto 60ti minutovou sestavu, k perfektní domácí praxi. Více o ní - https://yogaja.cz/jivamukti-spiritualni-bojovnik.html

Délka dle potřeby.

 

  • Babajiho Pozdrav Slunci

Naučení se tohoto unikátního Pozdravu Slunce, který je jako poslední předáván pouze v přímo z učitele na žáka, více o něm - https://yogaja.cz/babajiho-pozdrav-slunci.html

Délka 60min až 90min.

 

  • Jógové setkání v těhotenství

Možnost nejen naučení se jógových ásan a dechových technik pro vědomé těhotenství, ale i příprava na vědomý porod a šestinedělí, sdílení zkušeností z mých třech přirozených těhotenství, porodů a poporodní péče (byliny pro podporu udržení energie v těhotenství, proti nevolnostem, podvazování bříška, esenciální oleje v těhotenství, při porodu a v šestinedělí, bylinná napářka a nošení v šátku).

Délka dle potřeby.

 

  • Projekt Mantra

Představení 40ti denního projektu, jež transformuje mysl skrze opakování (japování) mantry, jeho naučení a podpora při jeho praxi. Více i něm - https://yogaja.cz/Projekt-mantra.html

Zdarma, osobně či po telefonu.

 

  • Meditace se Šrí Jantrou

Meditace má několik úrovní a hloubek, jedná se o mocný nástroj vylaďující všechny složky nás skrze malování. Více o ní - https://yogaja.cz/umeni-jogy-sri-jantra.html

Délka a cena dle typu konkrétního kurzu /viz odkaz výše/

 

 

Cena za individuální setkání s jógou:

800,-/60min

1200,-/90min

 

Individuální jógová setkání jsou stejně jako ostatní mé terapie prodchnuty energetickým léčením zdrojovou silou Shambaly, mé ruce jsou pak nástrojem k hojení na všech úrovních, tak jak Vaše duše přesně v danou chvíli potřebuje a tělo je připravené.