Symboly a henna

Ráda Vám  namaluji osobní symbol, než však takový symbol přijde předchází mu povídání, naladění se, vypití šálku čaje, kávy či kakaa, rozložení karet, napojení se v meditaci.

Takový symbol je pak aktivačním klíčem k potenciálu, který dřímá, probouzí se a potřebuje vynesení na povrch k jeho projevení.

Představme si svou bytost jako palác o mnoha komnatách, našich potenciálech, zatím uzavřených dovednostech, schopnostech a klíče k nám chodí, tak jak je v souladu s božím plánem a naší duší. Takové klíče mohou mít různou podobu, od zasvěcení do různých energií, potkání či terapie od člověka jež má dar aktivovat Vaše klíče, inspirativní knihu, nebo běžnější okamžiky zastavení, vyladění se na proud a spontánní uvědomění.

Takový klíč může odemknout komnatu léčení, ale i komnatu, jež nám dává "pouze" dar většího nadhledu či pochopení situace. Některé komnaty jsou honosnější, oslnivější, jiné zdánlivě obyčejnější. Otevře se vždy taková, na jakou je náš systém připraven. A často né zrovna tak, jak bychom si představovali. Hold jak jinak se pustit nějakého strachu než, že jsme jemu vystavěni.

Namalování osobní symbolu může být možností získání klíče, ať už ke konkrétní komnatě, celému paláci, či jeho zahradě. 

Takový symbol může pro nás být kotvou, jež nás vede do paláce svého srdce.

Může být pro nás důležitým různě dlouhou dobu, někdy pár dní, někdy léta. 

Postupně pak si životem neseme svůj svazek klíčů ke komnatám našich potenciálů, čím více jich tam však máme, tím větší vědomost Bytí je od nás vyžadována. Stáváme se více zodpovědnými Tvůrci života, kteří vědí, že svět venku je jen odrazem jejich vnitřního nastavení a pouze a jen prosvětlováním Sebe lze hojit vztahy a situace okolo nás. Už mizí hra oběti, jsme vlnou možností tvoření.

Používám intuici, dokážu se napojit na tvou duši i univerzální zdroj a umím pro Vás vizualizovat ten pravý obrázek. Červenohnědý obrázek na kůži Vám vykouzlím přírodní hennou, obrázek podobný permanentnímu tetování Vám namaluji jaguou.  Používám léčivou energii Reiki a Shambaly, takže Vaše henna bude nejen ozdobou ale i podporou - Vaším talismanem, klíčem. Svou pastu míchám z nejkvalitnější henny z Rájasthánu s levandulovým esenciálním olejem, cukrem a vodou. 

2_1

Jak s hennou?

Henna obsahuje červenooranžové barvivo lawson. Běžný obsah barviva v listech je 1 - 3%. Jsou-li listy henny rozdrceny a v mírně kyselém prostředí, uvolní se molekula barviva a je schopná projít vnější vrstvou pokožky. Tam se váže na keratin, který vnější vrstvu kůže tvoří a barví kůži oranžově až tmavě hnědě. Molekuly mohou pronikat do kůže tak rychle, že je viditelné zabarvení patrné už po jedné minutě kontaktu pasty s kůží. Prodloužená aplikace henna pasty má za následek pronikání barviva hlouběji do kůže, tmavší odstín a delší trvanlivost zabarvení. Obvykle se henna aplikuje večer a nechává působit přes noc nebo alespoň co nejdéle. Po odstranění zaschlé pasty je obrázek jasně oranžový. Během prvních 48 hodin po odstranění pasty probíhá oxidace barviva a zabarvení kůže tmavne.

Ruka henna čerstvá ivana švarcová baba jagua

 po oloupání

Kam takový symbol?

  • na papír
  • hennou či voděodolnými linkami na tělo
  • hennou na vaši osobní svíčku, jejíž plamen bude zářit tento symbol do prostoru
  • do energetického těla

 

Může jít o obrázek svícen